Rezervační systém Evoko

Rezervační systém Evoko slouží k efektivnímu využívání konferenčních místností. K rezervaci místnosti je používán 8" dotykový display umístěný na stěně. Systém je napojen na server nebo pomocí aplikace Google Apps for Business. Žádný dodatečný software není potřeba.

Všechny důležité informace jsou zobrazeny na displayi: aktuální čas, čas začátku, délka trvání a informace o meetingu. Dotykový display umožňuje rezervovat místnost, potvrdit rezervaci, zrušit rezervaci, nebo prodloužit právě běžící rezervaci. Možné je rezervačním systémem také nahlásit závadu na projektoru nebo jiném zařízení v místnosti pomocí příslušného tlačítka. Díky podpoře Microsoft Cloud, MS Office 365, Outlook Web Access a Google Apps for Business, je možné rezervovat místnost také na dálku přes internet.

evoko

Software Evoko Room Manager EVO je skvělým pomocníkem pokud máte větší množství konferenčních místností. Lze jím monitorovat status všech místností z jednoho počítače a získávat a analyzovat data vytíženosti místností. Např. lze zjistit kolik rezervovaných meetingu bylo prodlouženo, nebo neproběhlo apod.