Dohledová pracoviště Eyevis

Dohledové systémy EYEVIS jsou navrhovány pro aplikace v energetice, dopravě, telekomunikacích, vodohospodářství, televizních studiích, bezpečnostních systémech apod. Jedná se o velkoplošné zobrazovače, v podobě projekčních kostek nebo LCD monitorů. Jejich sestavy řízené video kontroléry vytváří video stěny velkých rozměrů schopné kontinuálního provozu i za obtížných světelných podmínek.

eyevis
eyevis

LED DLP a LAMP DLP projekční kostky slouží k sestavení video stěn libovolných rozměrů. Jsou založeny na technologii zpětné projekce, která je odolná vůči vypalování statických obrazů, a lze je tak provozovat 24 hodin denně až po dobu 6 let (životnost 60 000 hodin).

eyevis

LCD monitory s vysokým jasem a tenkými rámečky jsou vhodné jak pro stolní využití tak pro tvorbu video stěn s nepřetržitým provozem. Výhodou je jejich malá konstrukční hloubka, nevýhodou může být mřížka v obraze u video stěn .

eyevis

Video-kontroléry jsou řídící jednotkou velkoplošných systémů. Zpracovávají jednotlivé video vstupy a generují uživatelem definovaný výstup, který se může skládat z řady oken různé velikosti a rozmístění na výsledné pracovní ploše.