PC učebny

Naše firma Vás vybaví jak PC učebnou na klíč, tak i přenosnými notebooky různých značek dle výběru. Učebnu navrhneme podle Vašich požadavků na hardware i software. PC učebny navrhujeme ve spolupráci s profesionální firmou zabývající se touto technikou. Dbáme na kvalitu v jedné ruce s výhodnými cenami. U PC nabízíme perfektní servis se zásahem na místě a odvozem do autorizovaného servisu v případě poruchy.
Notebooky značek HP, ACER, ASUS, FUJITSU SIEMENS a další.

počítačové učebny

Jazykové učebny

Digitální jazyková učebna svými funkčními vlastnostmi splňuje nejnáročnější pedagogické požadavky na výuku . Využitím nejmodernějších technologií povrchové montáže, mikropočítačové techniky a působivého designu představuje moderní přenosnou jazykovou laboratoř s minimálními nároky na obsluhu zařízení při zachování maximálních funkčních možností.

100% kvalita, celosvětově chráněné patenty, export do USA, zemí EU, Ruska, Číny. Záruka na ovládací panel 5 let - pozáruční servis 15 let. Instalace je možná na jakýkoliv nábytek - nabízíme i dodání nábytku s uzamykatelnou katedrou. Dodávka obsahuje jazykový CD přehrávač (umožňuje zpomalování, zrychlování a automatické opakování zvolených úseků mluveného slova). Velmi kvalitní mechanicky odolná sluchátka s dynamickým mikrofonem. Možnost propojení PC učebny s jazykovou laboratoří (možnost využití pro výuku jazyků a komunikaci s žáky v PC učebně)

jazyková učebna
jazyková učebna jazyková učebna
sluchátka jazyková učebna