Nabízíme kvalitní pylonové tabule

Nová interaktivní pylonová a stojanová tabule s křídly

Nová interaktivní pylonová a stojanová tabule má střední část zmatněnou pro projekci, která maximálně eliminuje odlesky a zvyšuje tak komfort při čtení i ovládání pomocí dotyku. Tato část je samozřejmě popisovatelná fixou.

Křídla pylonové tabule můžou být popisovatelná křídou nebo fixou (každé jednotlivě) tak, aby maximálně vyhovovala Vašemu využití.

  • Tabule s pylonovým pojezdem je výškově nastavitelná – od podlahy do 290 cm.
  • Stojanová tabule má stojan zvedací od 59 cm až do 237 cm.
  • Rozměr tabule je 200 cm x 120 cm, rozměr křídel je 100 cm x 120 cm.
  • Záruka na povrch tabule je 25 let a 5 let na projektor!
tabule

Stojanová tabule

Dodáváme ve více barevných variantách:

barvy
pylonova-tabule-

Pylonová tabule

Dodáváme ve více barevných variantách:

Dodáváme ve dvou variantách

Projektory Epson
Projektory Vivitek
epson

Epson EB-695Wi

vivitek

Vivitek DH772

NAPIŠTE SI O CENU

39 900,- vč. DPH

Interaktivní software eTabule

Ke každému interaktivnímu setu dostanete interaktivní sotware eTabule s neomezenou licencí a veškerými budoucími aktualizacemi.

Tento interaktivní software jsme vyvíjeli několik let společně s pedagogy z celé České Republiky.

Co je součástí setu interaktivní tabule

Proč interaktivní tabule?

Interaktivní tabule se stala běžnou součástí nejen základních, středních a vysokých škol, ale i mnoha firem. Díky interaktivní tabuli můžete počítač a aplikace v něm spuštěné ovládat pohybem prstu po tabuli stejně jako kdybyste jej ovládali myší u stolu. Nepotřebujete tedy žádnou bezdrátovou myš nebo speciální dotykové pero. Vše je jednoduché a intuitivní.

Pokud si vyberete řešení od nás, dostanete k setu interaktivní tabule i námi vyvinutou aplikaci eTabule. Tento interaktivní software Vám umožní připravit poutavé interaktivní prezentace i vyučovací hodiny pro Vaše žáky. Společně s aplikací eTabule obdržíte neomezenou licenci pro Vaše školní i domácí počítače. Pro přípravu interaktivních hodin tedy nebude nutné sedět u počítače ve škole a žáci i lektoři si budou moci vytvářet, upravovat i spouštět hodiny i doma.

Máte starou tabuli v dobrém stavu? Nekupujte novou! Zrenovujte starou!

Následujeme aktuální trendy v oblasti Interaktivních tabulí

Společnost Engel s.r.o. nabízí interaktivní tabule již více než 20 let. Za tu dobu se toho mnohé změnilo. Co se ovšem nezměnilo, je náš přístup. Naše sety interaktivní tabule neustále inovujeme a reagujeme tak na nové trendy v oblasti zobrazovací technologie.

Svět interaktivních tabulí se vyvíjí stejně jako všechny oblasti audiovizuálních a digitálních technologií. Jelikož sledujeme nejnovější trendy v této oblasti a snažíme se našim zákazníkům nabídnout jenom to nejlepší, můžete si být jisti, že naše řešení používají jen ty nejlepší technologie. Které to jsou?

 

Interaktivní tabule ve výuce

Naše interaktivní tabule se používají nejen ve výuce, nicméně pro školy je náš interaktivní set jasná volba. Pomocí dotykového čidla, které je připevněné na projektoru nad tabulí je možné ovládat jakékoliv programy. Nejlépe ale využijete interaktivní tabuli díky námí vytvořenému programu eTabule.

Aplikace eTabule je jednoduchá a intuitivní. Díky ní je možné vytvářet interaktivní hodiny, které dokážou probíranou látku lépe vysvětlit, či vyzkoušet. Lektoři mohou připravit názorné ukázky a cvičení, díky kterým žáci déle udrží pozornost.

Interaktivní tabule a programy

Díky našemu snímači doteku můžete dotykem na tabuli ovládat jakékoliv programy v počítači stejně jako byste je ovládali pomocí myši. Stejně jako program eTabule, který může být ovládanýna počítači pomocí myši stejně dobře jako dotykem na tabuli. Dá se používat SMART notebook a další! Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT!