touchONE je rezervační systém vhodný pro firemní účely k zasedacím a konferenčním místnostem a společenským prostorám. Jedná se o český výrobek s dlouholetou tradicí a technickou podporou v ČR.

Rezervaci lze provést přímo z panelu, PC nebo mobilního zařízení pomocí Outlooku, Microsoft Office 365 nebo Microsoft Exchange Server nebo G Suite. Na panelu lze nastavit více jazyků.

Na Touch panelu je zobrazen aktuální stav zasedací místnosti, kalendář obsazenosti zasedací místnosti, a další rezervace, např. zrušení, prodloužení nebo ukončení rezervace.

touchONE můžete propojit se zobrazovacím zařízením například na recepci , kde jsou vidět všechny informace o rezervacích .

Reservační systém TouchOne

Reservační systém zobrazuje obsazenost Vašich zasedacích místností. U každé zasedací místnosti je dotykový panel, který ukazuje aktuální obsazenost přímo na panelu i pomocí světelných pásků po stranách (zelený / červený).Rezervační systém evoko

Rezervační systém Evoko slouží k efektivnímu využívání konferenčních místností. K rezervaci místnosti je používán 8″ dotykový display umístěný na stěně. Systém je napojen na server nebo pomocí aplikace Google Apps for Business. Žádný dodatečný software není potřeba.
Rezervační systém zobrazení

Dotykový display umožňuje

  • Rezervovat místnost
  • Potvrdit rezervaci
  • Zrušit rezervaci
  • Prodloužit právě běžící rezervaci.

Všechny důležité informace jsou zobrazeny na displayi

  • Aktuální čas
  • Čas začátku meetingu
  • Délka trvání meetingu
  • Veškeré informace o meetingu.

Schéma rezervačního systému

Možné je rezervačním systémem také nahlásit závadu na projektoru nebo jiném zařízení v místnosti pomocí příslušného tlačítka. Díky podpoře Microsoft Cloud, MS Office 365, Outlook Web Access a Google Apps for Business, je možné rezervovat místnost také na dálku přes internet.

Software Evoko Room Manager EVO je skvělým pomocníkem pokud máte větší množství konferenčních místností. Lze jím monitorovat status všech místností z jednoho počítače a získávat a analyzovat data vytíženosti místností. Např. lze zjistit kolik rezervovaných meetingu bylo prodlouženo, nebo neproběhlo apod.

Více informací naleznete na stránkách výrobce CUE.