Ke každému interaktivnímu setu od nás dostanete zdarma interaktivní aplikaci eTabule, ve které můžete vytvářet interaktivní hodiny.

Interaktivní software eTabule

Software eTabule umožňuje mimo jiné: vkládání obrázků z disku nebo vlastní rozsáhlé galerie více něž 10 500 obrázků, neomezenou duplikaci objektů, uzamčení objektu na pozadí, připojování internetových odkazů a zvukových nahrávek k objektům, nastavení pozadí stránky, funkce záclony a baterky (skrytí části pracovní plochy), možnost práce ve vrstvách atd. Nástrojová lišta nabízí zvýrazňovač, tužku, mizející tužku, gumu, geometrické tvary, šipky, vkládání textu, nastavení barev a tloušťky čar atd.

software eTabule

K našim interaktivním tabulím dodáváme interaktivní software eTabule, s nímž si snadno a intuitivně připravíte interaktivní výuku, která Vám poskytne mnoho možností k zapojení a zaujmutí žáků. Software eTabule je univerzální nástroj pro vytváření vícestránkových interaktivních prezentací, do kterých lze libovolně kreslit, vepisovat poznámky, zvýrazňovat části obrazu atd. To vše samozřejmě v českém jazyce a přímo na tabuli.

Interaktivní program eTabule

Žáci díky interaktivním hodinám udrží déle pozornost.

Interaktivní tabule a program eTabule

Katalog vytvořených interaktivních hodin

Abychom Vám práci s programem eTabule ulehčili ještě více, připravili jsme pro Vás katalog již vytvořených výukových hodin.