Interaktivní Tabule SmartBoard a TriumphBoard

Tyto interaktivní tabule jsou vysoce odolné pro použití ve školním prostředí. Multidotyková plocha lze ovládat jak několika prsty najednou, tak perem (podobně jako dotykový displej). Pro psaní lze použít fixy.

Nevýhody tohoto řešení jsou:

  • Vyšší pořizovací cena
  • Nutnost pořízení nové tabule
  • Dodávaný software SMART Notebook (od společnosti SMART) má svá omezení

Použití stávající tabule

Pokud nechcete investovat do nákupu nové interaktivní tabule, umíme provést renovaci Vaši stávající tabule a přeměnit ji na interaktivní.

logo Triumph Board
Smart Board

Interaktivní Software ZDARMA

software eTabule
Interaktivní tabule a program eTabule
Interaktivní program eTabule
Interaktivní software eTabule

Ke každé interaktivní tabuli dostanete interaktivní sotware eTabule s neomezenou licencí a veškerými budoucími aktualizacemi ZDARMA.

K ovládání aplikace eTabule není potřeba nic speciálního  je možné ji ovládat perem i prstem.

Pro tento software jsou již vytvořeny stovky hodin, které můžete ihned použít.

Aplikace eTabule obsahuje mnoho funkcí, díky dětem zpříjemníte výuku. Můžete vkládat obrázky, animace, kreslit pomocí čáry, fixy, psaní textu.

logo Triumph Board
Interaktivní tabule Triumph Board 78” MULTI Touch
Triumph Board 78” MULTI Touch
Interaktivní tabule Triumph Board 89” MULTI Touch
Triumph Board 89” MULTI Touch
Máte dotazy ohledně specifikace či ceny? Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás
Smart Board
Interaktivní tabule SMART Board 800
SMART Board 800
Interaktivní tabule SMART Board M600
SMART Board M600
Interaktivní tabule SMART Board 885
SMART Board 885
Interaktivní tabule SMART Board M685
SMART Board M685
Máte dotazy ohledně specifikace či ceny? Nenašli jste co hledáte? Kontaktujte nás

Společnost Engel s.r.o. se pohybuje ve světě interaktivních tabulí již více než 20 let. Za tu dobu se toho mnohé změnilo. Co se ovšem nezměnilo, je náš přístup. Náš interaktivní set neustále inovujeme a reagujeme tak na nové trendy v oblasti zobrazovací technologie.

Interaktivní tabule pro školy

Interaktivní tabule ve škole

Ke každé sestavě od nás dostanete interaktivní software umožňující tvorbu interaktivní výuky. Jedná se o výukový software s českou lokalizací. V této interaktivní aplikaci naleznete rozsáhlou galerii obrázků a pomůcek pro tvorbu učiva.

  • Česká lokalizace
  • Umožňuje pohybu objektů
  • On line podpora
  • Součástí SW je obsáhlá galerie obrázků, animací, zvuků, pozadí a podkladů (motivů) – 6710 ks, které lze využít pro tvorbu DUMů

Svět interaktivních tabulí se vyvíjí stejně jako všechny oblasti audiovizuálních a digitálních technologií. Jelikož sledujeme nejnovější on line trendy v této oblasti a snažíme se našim zákazníkům nabídnout jenom to nejlepší, buďte si jisti, že naše řešení používají jen ty nejlepší technologie.

Na tabuli od společnosti Engel s.r.o., kterou používají žáci i učitelé na základních, středních i vysokých školách po celé ČR, se můžete spolehnout.

 

Naše interaktivní sety se používají nejen ve školství, kde učitelé vytvoří pro děti moderní interaktivní školní učebnice do odborných předmětů, ale také při firemních prezentacích. 

Pomocí dotykového čidla, které je upevněno na zvedacím projektoru nad tabulí (k němuž je dodáván speciální držák) a je propojený s počítačem, přeměníte jakoukoliv poluch na interaktivní a můžete tak ovládat jakékoliv programy. Nejlepší využítí interaktivní tabule naleznete díky našemu vytvořenému programu eTabule.

interaktivní tabule ve škole
interaktivní tabule ve škole

Aplikace eTabule je jednoduchá a intuitivní. Díky ní je možné vytvářet interaktivní hodiny, které dokážou probíranou látku lépe vysvětlit, či vyzkoušet a výuka se tak stává zábavnější. Lektoři mohou připravit názorné ukázky a cvičení, díky kterým žáci nižšího i vyššího stupně udrží při vyučování déle pozornost.

Dotyk se při práci a vyučování stane skvělým pomocníkem.

Interaktivita a programy

K základnímu ovládání interaktivní tabule nepotřebujete speciální software, pouze ovladače, které Vám nastavíme při prvotní instalaci.

Veškeré programy na počítači lze ovládat přímo prstem po povrchu tabule stejně jako byste je ovládali pomocí myši.

Pro rozšíření použití lze využít specializovaných interaktivních aplikací jako jsou eBeam, ActivBoard Touch, SMART Notebook, SMART Ink (od společnosti SMART Board), či naší eTabule (ke které jsou vytvořeny již stovky interaktivních hodin).

Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT!

interaktivní tabule ve výuce

Renovace Vaší stávající tabule

Pokud máte stávající tabuli, můžeme ji přeměnit na interaktivní díky naší jedinečné patentované technologi.